Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Držitelka Thálií Jana Šrejma Kačírková zapěje na Kratochvíli

 KRATOCHVÍLE - 17. srpna 2017 - 11:43 - Na zámku Kratochvíle u Netolic se uskuteční v pondělí 20. srpna již 4. ročník benefičního koncertu pro Chelčický domov sv. Linharta. Na podporu lidí s postižením vystoupí dvojnásobná držitelka Thálie, sopranistka Jana Šrejma Kačírková.

 Z redakční pošty: Petr Pokorný

   Koncert začne v 18:00 hodin. Návštěvníci, kteří dobrovolným vstupným přispějí právě Chelčickému domovu sv. Linharta, se mohou těšit na díla Wolfganga Amadea Mozarta, Antonína Dvořáka, Giacoma Pucciniho, Gaetana Donizettiho a Charlese Gounoda.

   „Bude mi velkým potěšením udělat radost lidem, kteří v životě neměli tolik štěstí jako já a hlavně lidem, kteří o ně s láskou pečují nebo jim věnují prostředky na lepší život. Snad na chvíli zapomenou na své bolesti a trápení a nechají se unést do mého světa, který umí být kouzelný,“ říká Jana Šrejma Kačírková, pěvkyně koloraturního sopránu.   Na klavír doprovodí pěvkyni Šárka Knížetová a večerem provede Lenka Ebelová. Koncert pořádá Agentura Camerata s.r.o., což je umělecká a produkční agentura.

   Benefiční výtěžek formou dobrovolného vstupného využije Chelčický domov sv. Linharta na provoz sociálně terapeutických dílen. „Sociálně terapeutické dílny se věnují dospělým lidem s mentálním, tělesným i kombinovaným postižením, kteří mají sníženou schopnost soběstačnosti v
základních životních dovednostech a nemohou najít pracovní uplatnění na běžném ani chráněném trhu práce. Peníze pomohou těmto lidem prožívat aktivně a plnohodnotně svůj život,“ upřesnila Klára Kavanová Mušková, ředitelka domova.

   Více informací najdete na: https://www.linhart-chelcice.cz/.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist