Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Běžecký zážitek v srdci šumavských lesů a hájů? V Boleticích

 BOLETICE/PRACHATICE - 9. srpna 2018 - 10:20 - Přijeďte zakončit sezonu Běhej lesy 2018 do šumavských lesů a hájů, na hranici vojenského území Boletice. Běží se v sobotu 8. září, start je v Olšině.

 Z redakční pošty: Richard Valoušek, senior PR manager Běhej lesy

   Během posledního závodu seriálu se můžete kochat pohledem na Kleť, rakouský Hochficht, Lipenskou přehradu nebo panorama celého šumavského pohoří. Startujeme od rybníku Olšina, který díky své nadmořské výšce 731 metrů patří k nejvýše položeným rybníkům v Čechách.

   Naše běhání je i pro úplné začátečníky. Kdo se bojí příliš náročného terénu nebo dlouhých tras na 13 a 20 km, nemusí. Boletice jsou středně náročným závodem, navíc mají oba závody pohodový limit 2,5 respektive 3,5 hodiny. To zvládnete i rychlejší chůzí. Poběží se na lesních cestách i zpevněných cestách. Detailní předzávodní informace včetně startovního čísla obdržíte ve čtvrtek 6. září.

   Běžecká série, která po celý rok ukazovala svým účastníkům nejkrásnější přírodní památky po celé České republice, nepoleví ani na Šumavě. V okolí Lipna to bude jedno velké kochání. Nezáleží tak na tom, zda běháte pravidelně nebo se spíše řadíte mezi nadšence a začátečníky. Běhej lesy bere každého, kdo chce na čerstvý vzduch a měkký povrch.

   Ne nadarmo se říká, že pro běžce je město na houby. Nyní si to můžete ověřit sami, šumavská krajina je dokonalou ukázkou toho, na jak krásná a čistá místa vás náš seriál může zavést.

   Nezapomeňte s sebou vzít i děti, protože po poledni před dospělými závody vyrazí ti nejmenší běžci na tratě 500 a 1000 metrů. Ve startovní tašce na ně bude čekat zdarma závodní tričko Dr. Maxe a na trati kolem zázemí spousta zážitků. V cíli si, stejně jako dospělí, pověsí na krk úplně všichni medaili.

   Ještě váháte, zda na závěrečný díl seriálu Běhej lesy do srdce Šumavy vyrazit? Nemáte proč, registrace běží zde. Zjistěte si více a uvidíme se tam!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist