Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Na zámku Kratochvíle se tančilo s chutí a též Divoce zvířecky

 KRATOCHVÍLE - 2. srpna 2018 - 8:51 - Renesanční zámek Kratochvíle nabízí vedle prohlídek zámku, zahrady a výstav také řadu dalších akcí, jako jsou koncerty, přednášky, kurzy, benefice. Tou další zajímavou byla sobotní 28. července byla Tančírna.

 Z redakční pošty: Hanka RH+ Rabenhauptová

   Divoce zvířecí Tančírna pod širým nebem přilákala na kamenný i travnatý parket zámku přes 350 návštěvníků nejen místních, ale i z okolí, například z Písku, Třeště, Babic, Tábora, Prahy, ale i ze slovenské Bratislavy, či vzdáleného Islandu.

   Na úvod všechny přivítal prudký déšť. Ten se ale během dvaceti minut změnil v krásný letní, teplý večer s hvězdami na obzoru a skvělou kapelou ZatrestBandem s kapelníkem Petrem Píšou.

   Na tančírně bylo vidět spokojené celé rodiny s malými dětmi, ale i rodiči, prarodiči a dokonce i praprarodiči. Tím, že název letošní tančírny byl Divoce zvířecí, mnozí z návštěvníků přijali toto oznámeni jako výzvu, a tak se po zámku procházeli v barvách tygrů, gepardů, slonů, či žiraf, ale i exotického ptactva. K vidění byly masky z papíru, či pomalované obličeje. Potěšitelné je, že nikdo se nechoval jako zvíře!

   Dokonce organizátoři zajistili s prachatickými Technickými službami a odborem životního prostředí Městského úřadu Prachatice popelnice na tříděný odpad (plasty), a tak děkuji všem, kdo se do třídění zapojili… Organizaci zajistila Lucie Rabenhauptová a spol.

   Myslím, že i v tomto případě město Prachatice podpořilo akci, která stála za to. Několik set spokojených návštěvníků, krása renesance, pohoda - to patří ke správné kratochvíli nejen na Kratochvíli. Děkujeme všem za skvělou atmosféru!

   A tak se nyní už můžeme těšit na další TANČÍRNU. Jaká že bude? Sledujte stránky zámku Kratochvíle (www.zamek-kratochvile.cz), a včas se to dozvíte!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist