Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Stezka korunami stromů na Lipně oslaví své šesté narozeniny

 LIPNO NAD VLTAVOU/PRACHATICE - 17. července 2018 - 15:54 - Show asi nejpopulárnější dětské skupiny současnosti - Čiperkové, což je bezva parta dětí, která ráda zpívá a tancuje, je hlavním bodem oslav šestých narozenin Stezky korunami stromů na Lipně. Ty s dětmi oslaví tato atrakce, kterou již navštívily téměř dva miliony lidí, v pátek 20. července.

 Připravil: (zp)

   „Čiperkové zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy a na svých vystoupeních po celé republice učí malé diváky říkanky a také tancovat. Přijďte si s nimi zazpívat a užít zábavu,“ zve mluvčí Lipna Vojen Smíšek.

   Čiperkové jsou známí tím, že během vystoupení představí například upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku.

   Pro děti i jejich rodiče a prarodiče je připravený další rodinný program, který začíná v 11 hodin a bude bez prodlev trvat až do večera. Během dne se představí i kejklíři, kteří budou celou zábavnou akci moderovat a také se postarají o důležitý přísun zábavy a nezbytného hlaholu. Tahákem programu bude Václav Strasser, který vyrábí obří bubliny.

   „Připravená je závěsná akrobacie na konstrukci Stezky doplněná celodenním cirkusovým workshopem pro děti i rodiče, ukázkami parkuru, trialu na kole i elektrické trial motorce v přírodních podmínkách. Kejklíři budou dětem nafukovat tvarovací balónky,“ uzavírá Smíšek.

Program:

11:00 kejkle s kejklířem Slávkem
11:30 závěsná akrobacie Bude Cirkus
12:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce
12:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
13:00 kejkle s kejklířem Slávkem
13:30 krájení narozeninového dortu
14:00 Čiperkové – hudební show
15:00 závěsná akrobacie Bude cirkus
15:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
16:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist