Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Řekni drogám NE! Beseda v 6. A Základní školy Vodňanská

 PRACHATICE - 28. června 2018 - 17:55 - Naši školu navštívil v rámci akce Cyklo-běh za Českou republiku bez drog pan David Kaliberka, lektor, který pro žáky šestých ročníků a zároveň i celého druhého stupně připravil preventivní program proti drogám. Přednáška a následná beseda se u žáků setkala s velkým zájmem a následně ji sami hodnotili velmi pozitivně.

 Z redakční pošty: Martina Zíková, třídní učitelka 6. A, ZŠ Vodňanská, Prachatice 

   Lektor hovořil o účincích drog na lidské tělo, o závažných dopadech na naše zdraví, vyvracel některé zažité mýty, například o legalizaci marihuany, a vysvětloval dětem nesmyslnost těchto ambic, že léčivé složky z konopí mají lékaři již dávno k dispozici a legalizace této drogy tedy není nutná apod.

   Část programu se věnovala také alkoholu. Zábavnou formou žákům předával mnoho důležitých informací a názorů k zamyšlení a zhodnocení. Vysvětloval také dopad drog - jedů - na duševní stav člověka a na celkovou devastaci tělesné schránky, kterou drogy znamenají.

   Všichni žáci dávali během programu pozor a ochotně se zapojovali do diskuse, sama jsem s programem nesmírně spokojena a věřím, že si z něj žáci mnohé odnesli.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist