Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Děti z Mateřské školy Krumlovská si prošly Matýskovu stezku

 PRACHATICE - 28. června 2018 - 16:55 - Děti v prachatické Mateřské škole Krumlovská si poslední červnové dny s blížícím se koncem školního roku náležitě užívaly. Vydaly se například na výlet na Matýskovu stezku do Zbytin, na které je čekala spousta úkolů.

 Z redakční pošty:

  Línému čertovi pomohly postavit horu z kamení, s babkou kořenářkou poznávaly léčivé byliny a ani čarodějnice, která střeží les, si na ně nepřišla. Za každý splněný úkol sbíraly od pohádkových bytostí razítka a když všechny úkoly splnily, zastavily se na farmě, kam přinesly dobroty pro zvířátka.

   Každoroční tradicí v naší školce je také sportovní odpoledne na zahradě pro rodiče s dětmi. Letos se zahrada proměnila v pohádkový les, ve kterém děti společně s rodiči procházely pohádková stanoviště. Létání na koštěti s čarodějnicí, chytání rybek u vodníčka Rákosníčka nebo šmoulí slalom zvládli společně na jedničku a u Večerníčka si mohli vyzvednout zaslouženou odměnu.

   Pro předškolní děti to bylo zároveň rozloučení s mateřskou školou. Paní učitelky Jitka a Klára je pasovaly na školáky a předaly dárečky pro vzpomínku na školková léta. Přejeme budoucím školákům hodně úspěchů ve škole i v životě a všem hezké prázdniny!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist