Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Výlet dětí z Mateřské školy ve Čkyni za pokladem do Lčovic

 ČKYNĚ - 28. června 2018 - 14:59 - Ke krásným zážitkům končícího školního roku bude u předškoláků z Mateřské školy Čkyně patřit jejich pěší výlet.

 Z redakční pošty: Mirka Kohoutová, MŠ Čkyně

   Ráno jsme se všichni sešli před školkou správně vybaveni na putování za pokladem. Děti našly první značku - červený fáborek, který nám ukázal směr naší cesty. A hned hledaly další, které nás vedly kolem řeky Volyňky směrem k vesničce Lčovice.

   Po cestě nás čekalo plnění spousty úkolů, které nám v různých úkrytech nechala víla Cestička a označila jejich místo modrou barvou. Děti se zájmem hledaly jak směr cesty, tak nové úkoly - určování názvu stromů, květin, živočichů kolem řeky, zpěv písní o přírodě, chůze po lávce přes řeku, ale i - sedni si a odpočiň, sněz si svačinu, napij se.

   Po dvou kilometrech jsme prošli Lčovicemi a dostali se do lesa, kde si děti sbíraly šišky a házely s nimi na cíl. Za lesem jsme došli na louku u řeky, kde byl náš cíl - poklad. Děti se s nadšením pustily do hledání.
Nález pokladu byl provázen radostnými výkřiky.

   Po rozdělení pamlsků jsme se vydali na zpáteční cestu. Do mateřské školy jsme se vrátili plni krásných zážitků, poznání, poučení a nádherně unavení.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist