Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Cyklo-běh Za ČR bez drog se zastavil v Prachaticích

 PRACHATICE - 20. června 2018 - 15:04 - Cyklo-běh Za Českou republiku bez drog 2018 se v úterý 19. června zastavil na své pouti v Prachaticích jako sedmém etapovém městě. Stejně jako v ostatních místech se tu před další cestou odehrála zajímavá pouliční vzdělávací akce s využitím videoklipů na velkoplošné obrazovce.

 Z redakční pošty: Pavel Mudra, tiskový mluvčí projektu

   Zároveň v Prachaticích a dalších místech regionu proběhly pro stovky místních dětí v místních školách přednášky s názvem Pravda o drogách aneb 10 věcí, které by tvoji kamarádi měli vědět o drogách.

   Letošní 16. ročník Cyklo-běhu začal 11. června v Třinci, vede čtyřiceti městy Čech a Moravy a tým až deseti cyklistů - běžců urazí celkem 1200 kilometrů, což představuje zhruba 120 kilometrů denně. Do cíle dorazí 22. června v Praze. Jede a běží se u příležitosti Mezinárodního dne proti zneužívání drog, který připadá na 26. června.

   Akci, která je svým rozsahem a intenzitou největší pravidelnou protidrogovou kampaní spojenou se sportem, organizuje občanské hnutí ŘEKNI NE DROGÁM - ŘEKNI ANO ŽIVOTU a záštitu nad ní převzal Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu České republiky.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist