Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Předškoláci z MŠ Skalka se loučili se svou školkou celý týden

 PRACHATICE - 19. června 2018 - 15:54 - S naší Mateřskou školou Skalka v Prachaticích se v minulých dnech loučilo 37 dětí, které v září nastoupí do základních škol.

 Z redakční pošty: Text - Jana Fidlerová a Zdeňka Lebedová, foto - Iva Smolenová

   Děti si začátkem června užily týden plný radosti a sportu. Hned v pondělí jsme vyrazili na fotbalové hřiště Tatranu Prachatice, kde si děti vyzkoušely dva sporty - fotbal a judo.

   Následujícího dne, úterý, se děti nemohly dočkat, protože je čekal výlet vlakem. Z vlakového nádraží jsme se svezli na zastávku Lázně. Odtud jsme došli pomalou chůzí do areálu lesních sportů. Před zdoláváním lesních překážek se děti nasvačily a odpočinuly si. A pak jsme vyrazili - čekalo nás mraveniště, veverčí stezka, žabí tůňka, ptačí hnízdo a nakonec pavučina. Po krásné procházce lesem následovala cesta zpět do školky.  Výlet se všem líbil, i počasí nám přálo.

   Ve středu jsme odpočívali a připravovali se na náš velký den - čtvrtek, den, kdy se děti rozloučí se školkou. A den D byl tady! Ráno generální zkouška našeho programu, příprava školní zahrady na odpolední slavnost. Po obědě a odpočinku se děti oblékly do svátečního a slavnost mohla začít - písničky, básničky, tance, předávání dárků a samozřejmě poslední společné foto. Velký potlesk a slzy dojetí v očích hlavně maminek. A ještě jsme opékali buřty na ohýnku, tančili, děti si prošly stezku odvahy a strávily noc ve školce. Náš rozlučkový týden jsme ukončili v pátek hokejbalovým turnajem mezi mateřskými školami.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist