Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Čtenáři knihovny Prachatice hráli 3iQ a těšili se na prázdniny

 PRACHATICE - 18. června 2018 - 11:33 - Na závěr školního roku pořádá Městská knihovna Prachatice již tradiční pečení buřtů na zahrádce knihovny spojené s dalším zábavným programem. V letošním roce nám počasí nepřálo, proto jsme byli minulý týden nuceni program přesunout do prostor oddělení pro děti a mládež.

 Z redakční pošty: Lucie Jiraňová, Městská knihovna Prachatice, oddělení pro děti a mládež

   V úvodu setkání se dětští návštěvníci dozvěděli jména úspěšných čtenářů z celoroční soutěže Čtenářská liga. Soutěží se ve třech věkových kategoriích a ocenění dostali z rukou knihovnic diplomy a drobné dárečky.

   Následovala volná zábava. Někdo vyráběl se Zdenkou Lebedovou létající raketu, další děti hrály zábavnou logickou hru 3iQ. Městská knihovna Prachatice byla jedním ze stanovišť rozmístěných po Prachaticích i po celé České republice, kde bylo možné si tuto hru v průběhu celé středy 13. června vyzkoušet a přispět tím k celorepublikovému rekordu v hraní této hry. A ani o buřty návštěvníci nepřišli, knihovnice jim je usmažily na pánvi přímo v oddělení.   Akcí Hurááááá prázdniny! se oddělení pro děti a mládež se svými čtenáři před létem rozloučilo. Přejeme všem dětským návštěvníkům, ať si letní prázdniny užijí a počasí ať jim přeje více, než nám přálo minulou středu.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist