Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Lotrando a Zubejda popřáli v MŠ Paraplíčko dětem k svátku

 PRACHATICE - 6. června 2018 - 15:25 - V Mateřské škole Paraplíčko v prachatické České ulici jsme si oslavu Dne dětí užili v pondělí 4. června. Dárek dostaly děti přímo pohádkový. Kamarádi z divadelního souboru Žernováček jim přijeli zahrát pohádku Lotrando a Zubejda.

 Z redakční pošty: Mirka Studená, MŠ Česká – Paraplíčko, Prachatice

   Představení se moc líbilo, písničky pomáhali zpívat i diváci a závěrečný potlesk nebral konce. Moc děkujeme malým hercům, jejich režisérkám, hudebnici i všem kulisákům a kostymérům za skvělý zážitek!

   A protože při sledování pohádky všem trochu vyhládlo, zapálil se připravený táborák a šlo se opékat. Někdo si dal špekáček, jiný klobásku nebo točeňák a topinka opečená přímo v ohni byla také výborná. K hodování nám hrála dětská diskotéka, z jeviště se stal taneční parket a kdo měl chuť, tančil.

   Děti také využily toho, že mohou rodičům ukázat, co všechno se dá dělat na průlezkách, klouzačkách, lanových dráhách a lezeckých stěnách a důkladně jim předvedly celou zahradu.

   Hudba ztichla, oheň dohořel, odpoledne se pomalu měnilo v podvečer a ještě se domů ani moc nechtělo. Užili jsme si hezkou oslavu, tak zase za rok!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist