Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Od pastelky k akvarelu a dál se Zuzkou Návarovou

 NETOLICE - 5. června 2018 - 9:39 - Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích otevřelo v neděli 2. června výstavu vodňanské výtvarnice Zuzky Návarové (Šrámkové) s názvem Od pastelky k akvarelu aneb Hledání Zuzky Návarové.

 Z redakční pošty: Text: Zuzana Leherová, foto: Lenka Liščáková

   Navzdory krásnému počasí se sešlo na vernisáži výstavy mnoho hostů místních, ale i kolegů Zuzky Návarové z Klubu vodňanských výtvarníků.  

   Po úvodu a přivítání ředitelkou muzea Zuzkou Leherovou promluvil moc hezky o výtvarné práci své kolegyně předseda Vodňanských výtvarníků Karel Burda. Pak nás všechny autorka provedla výstavou, vyprávěla své emoce a pohnutky u jednotlivých děl, bylo to moc milé a zajímavé povídání.

   "Začala jsem malovat temperou, potom jsem zkusila olejové barvy, vyzkoušela si akvarel a eukanistiku, ale nejraději mám pastel. Zkouším malovat vše kolem sebe. Nejraději mám zvířata a přírodu. Zajímám se o kresbu a zkouším portrétování. Věnuji se ráda i malování Zentanglí-kreativní malbě, naučila jsem se tuto techniku zakomponovat i do obrazů. Ráda se učím nové věci, je to koření mého života," řekla o sobě nadaná výtvarnice.   Na výstavě, která potrvá až do konce července, na vás čekají rozličné techniky a moc krásné obrázky. Srdečně zveme k návštěvě!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist