Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Stezka se hemžila skřítky. Věnovali se hlavně předškolákům

 PRACHATICE - 26. května 2018 - 23:23 - Rozkvetlý trávník mezi pavilony naší školy, Zlaté stezky 240, se v minulých dnech hemžil nezvyklými bytostmi – skřítky. V ty se proměnili členové žákovské rady. Pozvali mezi sebe předškoláky všech čtyř prachatických mateřských škol a připravili si pro ně zajímavý program.

 Z redakční pošty: Jaroslava Urbánková, garant žákovské rady

    Děti nejprve hledaly obrázky zvířátek a kytiček, společně si o nich vyprávěly, hádaly hádanky a pak si přírodninami vyzdobily svého skřítka. V našem sportovním areálu si také vyzkoušely běh trojnožek, skákání žab a klokanů. Mezi kužely proháněly florbalovou hokejkou míč a střílely na branku.

   Další zastávkou byl šašek, kterému se snažily naházet co nejvíce míčků do otevřených úst. U skákání v pytlích a házení medicimbalem bylo také hodně veselo. Všechno toto sportovní snažení bylo odměněno medailí. Na závěr skřítkové zazpívali písničku o žížale a rozdali dětem své malé papírové kamarády.

   Počasí nám přálo, nálada byla výborná. Děti se dobře bavily a myslím, že si odnesly nejen dárečky, ale i spousty nových poznatků a zážitků.
Děkuji moc všem dětem, které tuto akci připravovaly a také paní asistentce Evě Malčákové, která se na tyto dny stala dobrou vílou všech skřítků.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist