Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 V prachatickém KreBulu si připomněli Mezinárodní den rodiny

 PRACHATICE - 24. května 2018 - 7:07 - V prostorách KreBul, o. p. s., mezigenerační zahradě a Štěpánčině parku, jsme si v pátek 11. května připomněli Mezinárodní den rodiny.

 Z redakční pošty: Za realizátora akce Eva Jankulárová

   V dopoledních hodinách si studenti SPgŠ pod vedením Ivany Bečvářové připravili Popletenou pohádku pro malé i velké. Pro velký zájem odehráli studenti dvě představení. Ve vnitřních prostorách se konaly tvůrčí dílny KreBul, o. p. s. – děti si společně s rodiči a učiteli mohly vyrobit přání ke Dni matek a vyzkoušet si drátkování s korálky.

   Odpoledne venkovní prostor zahrady patřil společnosti IMPAKT, která zde nabídla velmi zajímavou tvořivou dílnu v duchu Arcimbolda. Děti s rodiči měli možnost tvořit zdravě a s chutí za pomoci ovoce, zeleniny, bylinek a květin.

   Společnost IMPAKT rovněž prezentovala knihu Stevea Biddulpha Výchova dětí: Měly by děti mladší 3 let navštěvovat jesle? Na zahradě měly především maminky možnost využít laktační a nosící poradenství s certifikovanou poradkyní Terezou Müllerovou.

   Odpolední čas patřil Květě Kadlecové a Janu Tischlerovi. V první části se paní Kadlecová věnovala tématu práce tělem za pomoci reflexní terapie, druhá část byla věnována aktivní muzikoterapii. Kdo chtěl, mohl si společně s námi zazpívat Ódu na radost od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka.

   Prostor u Štěpánčina parku patřil rovněž pohybové aktivitě maminek s dětmi. Pod vedením Dagmary Vymětalové se představily maminky s dětmi s jejich fittness tanečním a cvičebním programem maminek s nosítky Dance4mom a Dance4child.

   Pod vedením Barbory Švarzbergerové a Dany Staré se mohly maminky spolu s dětmi účastnit setkání plné veršovaných říkadel a cvičení na podporu psychomotorického rozvoje dětí.

   Spolu s mnohými z vás jsme strávili příjemné páteční odpoledne, ve kterém si děti a rodiče hráli, cvičili, zpívali, a rozličně jinak tvořili. Akce byla finančně podpořena městem Prachatice - Výzvy č. 1 - Volnočasové aktivity 2018.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist