Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Po čase se bude opět ve Vimperku konat mažoretková soutěž

VIMPERK - 24. května 2018 - 7:05 - Tentokrát se bude jednat o jednokolovou soutěž, která nese v názvu jméno zakladatele mažoretkového sportu v ČR – Memoriál Jiřího Necida. Uskuteční se v sobotu 2. června na Zimním stadionu ve Vimperku.

 Z redakční pošty: Alžběta Rückerová, Vimperk

   Vyhlašovatelem a současně hlavním pořadatelem memoriálu je Česká federace mažoretkového sportu se sídlem v Praze. Soutěž ve Vimperku organizuje Základní škola Tomáše Garrigue Masaryka ve spolupráci s Městským kulturním střediskem ve Vimperku a Městskými službami Vimperk. Spolupořadateli akce jsou Mažoretky Klapeto Vimperk.

   Skupina vimperských littlekadetek, kadetek a seniorek se během programu několikrát představí se svými choreografiemi. Mimo domácí týmy uvidíte další soubory z Čech, Moravy a Slovenska. Účast přislíbily například týmy z Náchoda, Ostravy, Teplic, Opavy, Prahy, Přeštic, Kamenice, Zakřan, Písku, Borku, Šumné, Dolních Beřkovic a ze slovenského Hlohovce a Záhorské Vsi. Soutěžící si z této soutěže mohou vybojovat postup na Mistrovství Evropy do Chorvatska a na Mistrovství světa do Prahy.

   Záštitu nad Memoriálem Jiřího Necida převzala hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská. Soutěž bude zároveň oslavou pro tým vimperských mažoretek, protože si v tomto roce připomínají 25 let své existence. V sobotu 2. června jste všichni srdečně zváni na Zimní stadion ve Vimperku!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist