Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Po Hotelu Blackout přichází Love..., Sorry! Také do Prachatic

 PRACHATICE - 9. května 2018 - 16:30 - Po úspěchu divadelní hry Hotel Blackout, kterou napsal režisér Jaromír Hruška pro domácí Šumavský ochotnický spolek Prachatice, se na divadelní prkna dostává novinka tohoto autora s názvem Love..., Sorry! v podání Divadelního klubu Českokrumlovská scéna. V Prachaticích ji uvidíme v pondělí 14. května od 19:00. Poslední vstupenky ještě jsou!

 Z redakční pošty: Lucie Kuttenbergová

   Dojemně třeskutá komedie ze života jedné firmy vypráví o sexu, vztazích, svobodě, lásce, osamělosti, opravdovém sdílení i pravdivých lžích.

   Naše společnost a její růst je založen na spotřebě! Jsme na to dokonce pyšní! Spotřebováváme další a další produkty, protože očekáváme další a další růst. Žijeme prostřednictvím virtuálních „asociálních“ sítí! Spotřebováváme sofistikovaně nabízené zážitky, pocity, vztahy, emoce, strach i lásku! Honíme se za vlastní spokojeností i uspokojením!

    Zrychlujeme si přenos informací a objem dat! Musíme se stále rychleji rozhodovat a vybírat. Proto se většinou rozhodneme špatně! - I o tom je “LOVE…, SORRY!“. A proč právě komedie? Protože… SMÍCH je jediným skutečně obnovitelným zdrojem energie! Buďte s námi – buďte ON-LINE!

   Přijměte pozvání na 1. reprízu Love..., Sorry!, která se uskuteční v pondělí 14. 5. 2018 od 19:00 hodin v prachatickém divadle. Vstupenky zakoupíte od 23. dubna v infocentru a na rezervačním webu KIS.

   O den později (15. května) se můžete vypravit do Českého Krumlova, kam vyráží prachatičtí ŠOSáci s inscenací Hotel Blackout.

   Buďte on-line a sledujte nás na facebookových stránkách Hotel Blackout a Love sorry!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist