Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

D

 

 Netolické Muzeum JUDr. Otakara Kudrny začne novou sezónu

 NETOLICE - 30. dubna 2018 - 15:20 - Přijměte pozvání na otevření turistické sezóny v Netolicích. Jako každoročně se koná 1. května od 10:00 hodin v netolickém Muzeu JUDr. Otakara Kudrny. Dnes vám přinášíme ještě další podrobnosti k výstavám.

 Z redakční pošty: Zuzana Leherová, ředitelka, Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích

   V letošním roce jsme pro návštěvníky připravili výstavu betlémů, na kterou jsou jinak tradičně zvyklí v zimních měsících. V Netolicích však budou betlémy k vidění po celou sezónu, od května do října.

   Uvidíte na 50 betlémů z různých materiálů i období. Jednou ze zajímavostí je určitě betlém Václava Hamra, kde se mohou poznat i někteří Netoličtí. Betlém pan Hamr nikdy nikde nevystavoval, bude k vidění u nás poprvé. Některé betlémy jsou zapůjčené z okolních muzeí. Žádné muzeum, kde se topí a kde dělají vánoční výstavy, prostě betlémy v zimě nepůjčí, proto máme pro vás v Netolicích betlémy v létě.

   Dále se 1. května otevře výstava fotografií místního lékaře a fotografa Vítězslava Pužeje z exotických cest po jižní Americe. Název „Ještě není po ptákách“ slibuje netradiční záběry...

   Další celosezónní výstava „Dědeček hříbeček a další šumavské houby“ čeká na návštěvníky v muzejním salonku. Krásu hub a přírody budou moci obdivovat na 20 velkoplošných fotografiích pana Václava Burleho z Prahy.

   Zveme srdečně z návštěvě naší stálé expozice (kterou jsme otevírali v loňském roce novou) a zajímavých výstav!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist