Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Můžete své zkušenosti předávat mladým. Třeba v Klubu I.P. 

 PRACHATICE - 23. dubna 2018 - 20:24 - Předejte své životní zkušenosti dětem a mladým lidem z Prachatic. Je-li vám více než 18 let a máte rádi práci s dětmi, nenechte si ujít možnost stát se dalším z dobrovolníků v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Klubu I.P.

 Z redakční pošty: Jaroslava Mistrová, Hana Bártová, Portus Prachatice

   Dobrovolnická práce s dětmi a mládeží z Prachaticka je inspirována zahraniční praxí. Zároveň spolupracujeme s organizací Schola Empirica, která se mimo jiné věnuje vzdělávání a integraci mladých lidí do společnosti.

   Pracovnice Klubu I.P. Bc. Jaroslava Mistrová se na podzim roku 2017 zúčastnila stáže ve Švédsku. Jedním z mnoha poznatků, který si ze skandinávské země přivezla, byl způsob, jakým se dospělí lidé dobrovolně zapojují do práce s dětmi a mladými lidmi.

   Rádi bychom podobnou praxi zavedli i u nás a přivítali v Klubu dobrovolníky s různorodými dovednostmi a životními příběhy, které dnešní děti obohatí. Aktivity dobrovolníků nejsou předem stanoveny. Záleží vždy na domluvě, na představě konkrétního dobrovolníka a také na možnostech zařízení. Ať už by dobrovolník rád s dětmi zpíval, tančil, vyráběl, učil je novým dovednostem. Kreativita je vítána.

   Pokud byste se rozhodli, že máte co předat dnešní mladé generaci, kontaktujte NZDM Klub I.P. na tel. čísle 723 206 051, na e-mailu: klubip@portusprachatice.cz nebo osobně na adrese Velké náměstí 14, Prachatice.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist