Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 "Koncert přátel u sv. Jakuba, na který nikdy nezapomenu..."

 PRACHATICE - 23. dubna 2018 - 20:09 - Čtyřicet let slaví každý člověk jenom jednou. Moje čtyřicátiny budou navždycky spojeny s krásným koncertem 5. dubna v chrámu sv. Jakuba Většího v Prachaticích.

 Z redakční pošty: Jan Hovorka, fotografoval Bedřich Kubálek

   Při tomto koncertu se prachatické veřejnosti představil skvělý pěvecký soubor SPgŠ Fontána, který vede Petra Sovová, Klarinetový soubor Prachatice a Klarinetový soubor Junior se svými členy Petrem Chalupským, Tomášem Janouškem, Jiřím Peckou, Tomášem Mayerem a Janem Antelem. Jako další hosté se představili Martina Pivoňková, Drahoslava Satorová, Marcela Haspeklová, Vítek Neužil a Simona Vacušková.

   Všichni účinkující předali během tohoto koncertu vše krásné, co mohou svým uměním a lidskostí poslat prostřednictvím svých nástrojů a lidských hlasů. Neopakovatelný zážitek, a tak trochu i sen, se stal nádhernou realitou, kterou samozřejmě ocenili především posluchači a návštěvníci tohoto koncertu.

   Hudba a zpěv se linuly krásnými klenbami kostela sv. Jakuba v Prachaticích a jistě potěšily zcela zaplněné prostory tohoto místa, z něhož dýchají staletí a úcta k lidské vzájemnosti a pokoře.
Jsem velice rád a šťasten, že jsem dostal od tolika svých spolupracovníků a přátel tento krásný dárek ke svým čtyřicátým narozeninám.

   Chtěl bych touto cestou velice poděkovat všem účinkujícím a také studentkám SPgŠ Prachatice, které věnovaly svůj čas nacvičování pestrého programu i s překvapeními, která mne upřímně dojala.

   Říká se, že svůj stín nepřekročíš. V tomto případě si dovolím říci, že budeme všichni vždy velice rádi tento stín zdolávat a stále hudbou těšit své posluchače. To je totiž hlavním smyslem muzikantství. Takže příště zase někdy a někde. Kupříkladu při nějaké podobné příležitosti.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist