Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Registr řidičů ve Vimperku omezí svůj provoz kvůli školení

 VIMPERK - 29. března 2018 - 7:10 - Zcela mimo provoz bude v pondělí 16. dubna 2018 agenda registru řidičů, odboru dopravy a silničního hospodářství, Městského úřadu ve Vimperku, pracoviště Nad stadionem 199, Vimperk (budova TKB). Důvodem tohoto omezení je nařízené proškolení pracovníků této agendy kvůli zásadním změnám v registru řidičů, které budou v platnosti od 01. 07. 2018.

 Z redakční pošty: Zdeněk Ženíšek, tajemník Městského úřadu Vimperk

   Od uvedeného data již žadatelé o řidičský průkaz nebudou nuceni k žádosti dokládat jednu fotografii, neboť žadatel bude vyfocen přímo při podání žádosti, příslušnou pracovnicí registru řidičů.

   Další připravovanou změnou je částečné rozvolnění místní příslušnosti k vyřízení žádosti, což bude v praxi znamenat, že určité úkony, které jsou v současné době vázány na trvalý pobyt žadatele, si bude moci žadatel vyřídit na kterémkoliv registru řidičů v České republice.

   Proškolení zaměstnanců agendy registru řidičů je přímo organizováno a nařízeno Ministerstvem dopravy ČR, proto náš úřad nemohl žádným způsobem ovlivnit stanovený termín proškolení. Z uvedeného důvodu bude dne 16. 04. 2018 registr řidičů pro veřejnost uzavřen.

   Omlouváme se všem, kterým toto uzavření agendy registru řidičů způsobí komplikace, a doporučujeme návštěvu této agendy v jiném termínu.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist