Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Odjíždíme. A vy se dívejte na autobus Vimperk–Praha a zpět

 VIMPERK - 29. března 2018 - 7:07 - Na počátku byl nápad, pak mnoho debat, jak myšlenku zapracovat do moderně pojaté prezentace města.

 Z redakční pošty: Renata Lešková, odbor školství, kultury a cestovního ruchu, Městský úřad Vimperk

   Propagace cestovního ruchu se dnes již posunula od reklamních článků v life-stylových časopisech a prezentace na veletrzích cestovního ruchu z velké části do prezentace v elektronických médiích. Ať se nám to líbí nebo ne, žijeme prostě v elektronické době. A město Vimperk rozhodně nechce být pozadu.

   Jednou z mnoha zajímavých možností, kromě již zmíněných sociálních médií, je propagace na dopravních prostředcích. Cenově dostupná, profesionálně graficky ztvárněná a hlavně mobilní.

   To je reklama, kterou už mají možnost shlédnout občané směřující z jihočeského Vimperka do hlavního města. A nejen tam. Ve všední dny bude autobus s pozvánkou do Vimperka brázdit jihočeské a středočeské silnice, o víkendech ho bude jeho provozovatel společnost ČSAD České Budějovice a.s. využívat i na ostatních pravidelných a zájezdových linkách po ČR.   A to vše, díky nabídce společnosti ČSAD České Budějovice, která nám pronájem reklamních míst na svých vozech umožňuje zdarma v rozmezí tří let.

   Napište, vyfoťte a sdílejte, prosím, kde všude jste náš „vimperský“ autobus potkali!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist