Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Mezigenerační tančení v rytmu country bylo setkáním přátel

 PRACHATICE - 18. března 2018 - 10:38 - Společenský sál Národního domu v Prachaticích se v sobotu 10. března proměnil v country saloon při COUNTRY BÁLE, kde přátelé country vzpomínali zejména na Michala Tučného se skupinou Husmeni z Husince.

 Z redakční pošty: Zdena Hrůzová a Karel Hrůza, Prachatice

   Na den 10. března připadá smutné výročí odchodu Michala Tučného, ale všichni na tuto country legendu vzpomínali zvesela, parket byl plný a všichni se dobře bavili v rytmu country. Vše bylo doplněno nejen country štěstíčkem, ale také se dražila perníková truhla, součástí byla vtipná scénka, nechybělo také předtančení pořádajícího country klubu SENSEN.

   Mezi přátele country zavítal také starosta Prachatic Ing. M. Malý, místostarosta PaedDr. J. Klimeš a radní Ing. V. Lang, překvapením byla návštěva delegace z partnerského běloruského města Rogačov. Všichni byli svědky, jak se kamarádi z Prachatic, Husince, Vodňan, Českých Budějovic, Strakonic a také z Prahy báječně bavili.

   Prachatičtí senioři, jak je vidět na přiložených snímcích, se zhostili celé akce na výbornou také díky grantu Města Prachatic.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist