Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Zdravotníci po roce plesali na 7. ročníku Nemocničního plesu

 PRACHATICE - 7. března 2018 - 14:31 - V sále prachatického Národního domu se v pátek 23.února konal 7. ročník Nemocničního plesu.

 Z redakční pošty: Text - Marcela Květoňová, asistentka předsedy představenstva Nemocnice Prachatice, a.s., fotografoval - Jan Švík, vedoucí IT

   Lístky na tuto tradiční únorovou společenskou událost se začaly prodávat od poloviny ledna a zájem byl jako každý rok veliký. Celkem bylo prodáno 227 vstupenek. Dámy při příchodu obdržely od organizátorů karafiát. Na vyzdobených stolek pak čekaly na účastníky plesu obložené mísy a lahve s vínem.       

   Krátce před osmou hodinou večerní tuto slavnostní událost zahájil tradiční moderátor plesu Miroslav Gros, který následně předal zahajovací slovo předsedovi představenstva Nemocnice Prachatice, a.s.. Michalu Čarvašovi. Ten všechny srdečně přivítal, ocenil hojnou účast i přes stávající chřipkovou epidemii a popřál všem přítomným krásný večer, příjemnou zábavu a šťastnou ruku v tombole. 

   Předtančení plesu se ujal taneční pár z Prahy - Klára Faltusová a David Jodl, kteří se představili ve dvou tanečních ukázkách. Poprvé vystoupili s pásmem standardních tanců a podruhé předvedli ukázku tanců latinsko-amerických. Velký potlesk přihlížejících sklidilo i vystoupení twirlingové gymnastky Terezy Nejedlé.

   K tanci i poslechu hrála skvělá prachatická hudební skupina TopBand pod vedením Václava Prokopa, která patří již po několik ročníků nemocničního plesu k tradičnímu hudebnímu doprovodu. 

   Zpestřením plesu byla jistě i bohatá tombola. V té "malé", kdy si zájemci mohli zakoupit lístky ihned při vstupu, byl každý zakoupený lístek výherní. Sponzoři letos dodali opravdu krásné ceny a díky nim si tak návštěvníci plesu mohli odnést velmi pěkné dárky.

   Před půlnocí zavládlo v sále napětí a přišla chvíle, na kterou se všichni netrpělivě celý večer těší. Organizátoři přinesli osudí s vloženými kupony s čísly prodaných vstupenek a za přítomnosti ředitele nemocnice a hlavního moderátora začalo losování hlavní velké tomboly. V té se objevilo celkem 20 velkých cen od sponzorů. První cenou byla výhra nejvyšší hodnoty, a to poukaz na domácí elektrárnu s instalací od firmy T-Power Silver Planet Miloslava Čermáka v celkové hodnotě 12 800 Kč.

   Zábavným momentem v losování bylo ohlášení ceny auta zn. Mercedes Benz, které do losování věnovala Pekárna NoVy Vacov. Záhy se však ukázalo, že jde pouze o dětské šlapací auto, nicméně výherkyni potěšilo, stejně jako výherce cen všech vylosovaných vstupenek.  

   Uspořádání této společenské události se každoročně neobejde bez sponzorů, kteří svými finančními příspěvky akci podporují. Letos jsme finanční dary obdrželi v magické částce 111 tisíc korun bez zdanění.

   Celkový výtěžek plesu se všemi dary a příspěvky činí bezmála 125 tisíc korun. Tyto finanční prostředky budou použity na vybavení a zútulnění prostor nemocnice a na zajištění lepšího komfortu hospitalizovaných pacientů, zejména pak na nákup nových nočních stolků, kterými do konce března vybavujeme postupně všechna lůžková oddělení.  

   Sedmý ročník plesu je za námi. Nezbývá, než poděkovat organizátorům za skvělou přípravu, sponzorům za všechny jejich dary a příspěvky a můžeme se těšit na viděnou napřesrok na dalším ročníku.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist