Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Lucky Brew už v sobotu pokřtí v klubu Kandlák své album DÁL

 PRACHATICE - 23. února 2018 - 14:38 - Již tuto sobotu vyjde oficiálně nové album prachatické rockové skupiny Lucky Brew. Jeho křest proběhne v prachatickém klubu Kandlák od 20:00 hodin a spolu s Lucky Brew se na pódiu představí také několik hostů.

 Připravil: Zdeněk Přibyl s pomocí Michala Pilouška

   Přes dva roky kapela okolo zpěvačky Lucie Chánové připravovala album, které až těsně před vydáním dostalo název DÁL. „Původně jsme nechtěli dávat desce název, měla to být prostě dvojka. Ale název DÁL se přímo nabízel, protože vystihuje posun kapely jiným směrem a slovíčko dál je také obsaženo v názvu singlu Hledím Dál.“ vysvětluje bubeník Michal Piloušek.

   Na druhém albovém počinu prachatické kapely najdeme devět autorských skladeb, pod kterými je podepsaná celá kapela, texty napsala Lucie Chánová a kytarista Dawe Štádler. Obal bílé desky dotváří fotografie z hráze Křišťanovického rybníka, jejíž autorkou je Sylvie Misconiová, mimo jiné produkční Dary Rolins. Grafiku obalu dotvářel Jan Vrba.

   Album vznikalo během roku 2017 ve studiu Solisko Vládi Dvořáka (ex-Precedens), který také album míchal. O mastering se postaral zkušený Ecson Waldez ze studia Biotech, kde se připravovaly také desky Davida Kollera nebo Anety Langerové. První šancí, jak si Cd zakoupit je samozřejmě účast na křtu desky, který proběhne už tuto sobotu 24. února ve zrekonstruovaném klubu Kandlák.   „My do sálu dorazíme už po poledni a budeme naposledy zkoušet celý repertoár, světla, zvuk a další efekty, tak, aby vše večer perfektně klapalo,“ plánuje kytarista Dawe Štádler. Pro návštěvníky bude klub otevřen od 19:00 hodin. Cesta do sálu na Krumlovské ulici, který býval dříve známým kulturním centrem, zabere slabou půlhodinku z centra pěšky, jezdí sem samozřejmě taxi služba nebo můžete vyrazit vlastním vozem, místa na parkovišti je dost.

   Po dvacáté hodině zahájí večer akustické duo Karol Komenda a Natálie Kubištová, kteří zahrají pop rockové hity ve vlastních aranžích. Po nich okolo deváté přijde na řadu oslavenec večera kapela Lucky Brew. Ti si kromě skladeb ze dvou řadových desek připravili několik překvapení s účastí speciálních hostů Jakuba Weisse, Karola Komendy a Rozálie Piloušek. Poslední kapelou večera budou punk rockoví Curlies z Prahy, kteří do své hudby zakomponovali také netradiční dudy. Po skončení živé produkce bude oslava nové desky, ale také pátého výročí kapely, pokračovat za doprovodu DJ.   Vstupné je možné pořídit pouze na místě za 150 korun. Kromě aktuálního Cd bude na místě možné zakoupit i další upomínkové předměty zúčastněných kapel nebo přispět na crowdfundingovou kampaň, kde Lucky Brew sbírají prostředky pro natočení videoklipu. Ta běží na serveru Hit Hit už teď.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist