Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Olympiáda baví i děti z prachatické Mateřské školy Zahradní

 PRACHATICE - 21. února 2018 - 17:08 - Olympiáda je všude. Kam se podíváš, tam vykoukne. Byla dokonce i u nás ve školce v MŠ Zahradní! V rytmu říkanky Pochodují sportovci jsme zahájili "Zimní olympijské hry", zapálili jsme pomyslný oheň a fandění i soutěžení mohlo začít.

 Z redakční pošty: Marie Tomanová, MŠ Zahradní, Prachatice

   Rodiče nám pomáhali nosit do školky výstřižky z novin, a tak jsme si mohli vyrobit tři veliké nástěnky s oblíbenými sportovci. Drželi jsme palce, aby nám do České republiky pár medailí také přivezli.

   A aby nám nebyla dlouhá chvíle, udělali jsme si olympiádu svojí. Pilně jsme trénovali, rozcvičovali se, zkoumali jsme zimní sporty a závodili na zahradě v běhu ve sněhu, jízdě na lopatě a na bobech.

   V pátek 16. února se zelená třída vypravila reprezentovat MŠ Zahradní na DDM Prachatice, kde si paní učitelky připravily pro děti soutěžní dopoledne. Zdatnost a sportovní připravenost děti ukázaly v běhu přes překážky, štafetovém běhu, lyžování, skákání v pytlích, lezení na žebřiny a dokonce i ve vybíjené. Všichni si dopoledne užili a ukázali, že mají sportovního ducha. Není tedy divu, že si do školky přinesli opravdové medaile a diplomy.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist