Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Tradiční maškarní ve Starých Prachaticích připravili osadníci

 STARÉ PRACHATICE - 14. února 2018 - 13:35 - V únoru, kdy pole sílí, dějí se akce ve znamení lidových taškařic a dětského veselí, ve Starých Prachaticích klasicky v hostinci Na Kovárně. Jednu, dá se říci tradiční akci, připravila na sobotu 10. února skupinka osadníků ze Starých Prachatic a Ostrova ve spolupráci s DDM Prachatice.

 Z redakční pošty: Foto: Karel Talafous Text: Bohuimil Toms

   Pro kopici dětí a jejich doprovod bylo na každém stole připraveno občerstvení v podobě koláčků a slaných tyček. Děcka do některých soutěží zapojila i své rodiče, takže vše probíhalo ke všeobecné spokojenosti všech návštěvníků. Částečně k tomu přispělo i losování tomboly.

   Když se zdálo, že děcka jsou po soutěžích, tanečcích, kreslení a z praskání nafukovacích balonků unavena, tu trestanec přivedl ke všeobecnému úžasu osadního čistokrevného koně, kterého děcka viděla poprvé v životě.   Občas koník zazlobil a tak zkušená kovbojka ukázala svou dovednost v krocení divoké zvěře. A odchodem koníka se naplnil čas ukončit snad zdařilou maškarní akci.   Osadníci děkují všem za návštěvu a za rok zase na viděnou. Poděkování patří také dárcům občerstvení a mediální podpoře.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist