Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Po plácání se na břehu rybníka se setkali s pořádnou vodou

 PRACHATICE - 9. února 2018 - 16:06 -  Prvňáčci z céčka ze základní školy Vodňanská začali po novém roce chodit na plavecké výcviky. Někteří už plavat umí, avšak pro některé z nich je to první setkání s vodou, když nepočítáme dřívější plácání na břehu nějakého rybníka.

 Z redakční pošty: Petra Sandanyová, ředitelka, Základní škola Vodňanská 287, Prachatice

   Děti zakusily, jaké je to plavat skoro celou hodinu v kuse pod dohledem zkušených trenérek. Zjistily, že plavání není jen o hraní si ve vodě, ale že je to i těžká dřina.

   Svědčí o tom i fakt, že někteří z nich mají při cestě do školy hodně těžké nožičky a musí je často přemlouvat, aby je do školy vůbec donesly. Ale nejsou to jenom nožičky, kterým se nechce spolupracovat po tak těžkém výkonu. I očička mají co dělat, aby se dětem nezavírala ve zbývajícím čase při vyučování.

   Naštěstí mají děti skvělou ochranitelku, která na ně dohlíží po celou dobu plavání. I když ze začátku měla vstup do bazénu od paní učitelky zakázaný, nakonec i ona usoudila, že pro bezpečí dětí je její přítomnost nezbytná. Tou nepostradatelnou ochránkyní je třídní maskot žirafa Amina. Hlídá je svědomitě a ani na vteřinu je nepustí z očí. Jsme rádi, že ji máme!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist