Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Rada seniorů města Prachatic odemykala s Janem Mühlfeitem

 PRACHATICE - 29. ledna 2018 - 8:01 - V rámci dalšího vzdělávání dostali členové Rady seniorů města Prachatic možnost zúčastnit se přednášky Jana Mühlfeita „Máte na víc, než si myslíte!“. Přednáška proběhla na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích 22. ledna.

 Z redakční pošty: Hanka Rabenhauptová (RH+)

   Přednášející Jan Mühlfeit je významný kouč a mentor, globální stratég, knižní autor. Koučuje top manažery, olympijské vítěze, umělce i děti. Bohaté zkušenosti s budováním a vedením týmů získal během 22 let úspěšného působení v Microsoftu (v letech 2007 – 2014) byl Prezidentem pro Evropu). Je vyhledávaným spíkrem na prestižních konferencích. Pomáhá jednotlivcům i organizacím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál.

   O sobě řekl: „Vystudoval jsem obor informační technologie na fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze. Dvaadvacet let v Microsoftu mi dalo rozhled v globální ekonomice, poznání, jak svět funguje, přátele a kamarády, odemykání lidského potencionálu, Billi Gates byl pro mne nejinspirativnější člověk, skvělý vizionář. Před šesti lety jsem prodělal depresi.“

   Jan Mühlfeit zdůrazňuje: „Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější. Odemykání lidského potenciálu je pro mne osobní mantrou, protože si myslím, že pokud lépe využijeme to nejlepší v nás, podaří se tak vytvořit i lepší svět k našemu žití.“

   Je znám i tím, že byl členem dozorčí rady nadace Charta 77, nebo ho stále spojuje řada charitativních projektů, například „Počítače proti bariérám“.

   Přednášku připravil projekt SenSen (Senzační senioři) a byla určena nejen pro seniory, ale také ty, kteří s nimi pracují. A především pro všechny, kdo chtějí být sami se sebou šťastní a spokojení.

   Během své přednášky kladl lektor řadu otázek: Využíváte svůj talent, děláte několik věcí najednou, nejste si jisti, zda využíváte svůj potenciál?Jak přijít na to, v čem jste opravdu dobří, jak rozpoznat svoje silné stránky?

   A zde pár doporučení, která se hodí třeba i vám anebo si pak přečtěte jeho knihy (například Pozitivní Leader odhaluje, jak inspirovat vlastní tým, dosáhnout vytyčených výsledků a jak při tom zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím):

- nepracujte na svých slabinách, rozvíjejte své silné stránky

- každé NE je začátkem ANO, nevzdávejte se

- zdravě riskujte, zkusit a udělat – zdravý risk

- úspěch je špatný učitel – prohra je jen výsledek a každé ne je začátkem ano a posouvá nás dál

- projevte svůj talent

- ujasněte si, za jakým cílem jdete a co je vaší vizí

- snažte se uřídit energii, ne čas

 - jděte za štěstím, úspěch si vás najde

   Také prachatičtí senioři si odvezli domů skvělá doporučení, která budou předávat dál, a moc děkuji za příležitost, která jim byla dána při setkání s Janem Mühlfeitem. Zaujal, byl důvtipný, působivý, dojemný, výtečný. Děkujeme. Tedy i vám štěstí a spokojenost. Buďte sami sebou!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist