Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Křest druhé desky skupiny Lucky brew uvidí v klubu Kandlák

 PRACHATICE - 28. ledna 2018 - 16:15 - Dva roky jsme tvrdě, jak se dneska říká, makali, abychom nahráli naši druhou desku. Ku příležitosti křtu jsme pro vás připravili večer plný super hudby a překvapení. Do kalendáře si můžete napsat: Sobota 24. února!

 Z redakční pošty: Michal Piloušek

   Jako dějiště jsme vybrali nově zrekonstruovaný klub Kandlák, který svou atmosférou, vybavením, ale i rozměry přesně splňuje naše představy. Navíc leží na krásném místě hned za Prachaticemi, taxík stojí pár korun, a cesta domů po akcičce může být solidním zážitkem!

   Datum konání je sobota 24. února a budeme začínat přesně ve 20 hodin. Jako první vystoupí duo Two of us, aneb naši skvělí kamarádi Natálka Kubištová a Kájko Komenda. Zahrají cover verze pop rockových hitů ve vlastním akustickém aranžmá a určitě vás nabudí na tu správnou notu.

   Po deváté večerní začneme svůj set my Lucky Brew. Máme pro vás připravenu kompletní novou desku „DÁL“, ale také výběr skladeb z našeho prvního CD. V půlce našeho koncertu se můžete také těšit na akustický set pro který si přizveme i hosty, kteří nás celou kariéru provázejí a patří do našeho týmu, jména zatím necháme jako překvapení. Stejně tak kmotr CD zůstane nepoznaný až do poslední chvilky.

   Jako třetí v pořadí se můžete těšit na pražskou grunge rockovou partu 1st Choice. Kluci mají za sebou víc než 12 let cestování po celé republice, několik super alb a účast na snad všech velkých tuzemských festech. Jsme si jistí, že si je užijete a třeba poznáte novou muziku, o které jste nevěděli. No a pak už party hard...:)

   Vstupné 150 Kč, start 20:00, místo konání: hudební klub Kandlák.O nové desce „DÁL“:

   Skladby na druhé řadové album „DÁL“ začaly vznikat hned po dokončení toho prvního v roce 2016. Tentokrát jsme se snažili víc pracovat na aranžích, vybírat si písničky a několik hotových věcí jsme dokonce hodili do koše. Do studia Solisko, kde vznikala i naše prvotina, jsme se vypravili několikrát. Na jaře jsme začali bicími, basou a doprovodnými kytarami. V červnu jsme nastřelili základní vokály, v létě potom přibyla kytarová sóla a na podzim jsme dodělali vokály, perkuse a další maličkosti. Míchačku má na starosti, tak jako na první desce, Vláďa Dvořák (Lokomotiva Planet, ex- Precedens) a mastering legendární Ecson Waldes (Koller, Langerová, Tata Bojs). Grafiku připravuje Jan Vrba. A co je na desce nového? Všichni zpíváme, je to prostě sprostý funky, přitlačili jsme na syrovosti, na jasných aranžích a snažili jsme se, aby vás songy roztančily. Nechybí ani tvrdší ani měkčí pecky, prostě mix toho, co jsme za těch pět let dohromady potvořili a zažili. Je to taková deska, jakou jsme chtěli udělat, je to prostě zase o kousek „DÁL“. Závěrem je třeba poděkovat všem, kteří se na albu podíleli, speciálně městu Prachatice, které vznik podpořilo z grantu.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist