Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Cambridgeské zkoušky složili studenti Gymnázia Prachatice

 PRACHATICE - 27. ledna 2018 - 13:03 - Podobně jako ve více než 130 zemích celého světa v Britském centru Jihočeské univerzity pod záštitou Britské rady složilo i v letošním školním roce 11 studentů prachatického gymnázia mezinárodně platné jazykové zkoušky z angličtiny FCE.

 Z redakční pošty: Mgr. L. Tesařová

   Dva studenti se dokonce zkoušek zhostili s prospěchem A. To odpovídá jazykovým znalostem na úrovni C l (podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky). Tento certifikát je výhodou při hledání zaměstnání, při přijímacím řízení na vysoké školy a při studiu na vysokých školách u nás i v zahraničí.

   Gymnázium Prachatice, kde každoročně probíhá přípravný jazykový kurz na tyto zkoušky, je dlouhodobým partnerem Britské rady. Díky počtu každoročně připravených studentů a jejich úspěchům je zařazeno do programu Advantage (Výhoda). Jednou z těchto výhod je například snížení ceny za zkoušku nebo pravidelný přísun novinek ze světa jazyků. Zároveň se Gymnázium Prachatice stalo oficiálním přípravným centrem (Exam Preparation Centre) na tyto zkoušky.

   Od února letošního roku se začíná na složení zkoušek připravovat další skupina studentů, kteří budou, jak doufáme, v úspěších svých předchůdců pokračovat.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist