Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Závody v orientačním běhu v Prachaticích o "Zimní Cvrčkov"

 PRACHATICE - 19. ledna 2018 - 15:49 - Za týden, v sobotu 27. ledna se v Prachaticích uskuteční závody v orientačním běhu „Zimní Cvrčkov“ v rámci neoficiální zimní ligy „Sněhulákův kufr“. Závody pořádá obnovená prachatická sekce oddílu Orientační sporty Písek, zahrnující především studenty gymnázia.

 Z redakční pošty: Lukáš Šmahel

   Závody jsou určeny pro registrované běžce i pro širokou veřejnost včetně těch, kteří si chtějí tento zajímavý venkovní sport vyzkoušet.

   Poběží se ve třech kategoriích: C (jednoduchá trať určená zejména pro děti do cca 12 let), B (pro začátečníky, mládež a starší veterány) a A (pro zkušené běžce a ty, co si troufají se s nimi poměřit).

   Registrace na běh bude probíhat v sobotu do 10:45 v restauraci Družba na náměstí Přátelství v Prachaticích, odsud pak přesun na vlastní start. Je vhodné se přihlásit nejpozději do úterý 23. ledna (kvůli startovní listině a tisku map), ale v místě registrace bude k dispozici několik map pro každou kategorii navíc. Startovné je 30 korub pro všechny kategorie. Další informace a přihlášky na e-mailu smahel_lukas@centrum.cz.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist