Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Nové číslo SeniorPoint PRESSU uvádí Domov Matky Vojtěchy

 PRACHATICE - 19. ledna 2018 - 10:45 - Již tři roky na území města Prachatice působí SeniorPoint. Vedle řady aktivit, jako je zajišťování a vydávání SeniorPasů, spolupráce při Seniorských hrátkách ke Dni seniorů, či nabídka prostoru k akcím seniorů a organizace řady aktivit nejen pro seniory, ale i se seniory, je to i vydávání bulletinu SeniorPoint PRESS.

 Z redakční pošty: Hanka Rabenhauptová (RH+)

   Bulletin má od začátku svoji strukturu a způsob distribuce. A tak ve čtvrtek 18. ledna v podvečer v Domově Matky Vojtěchy a v hospici bylo předáno ředitelem KreBul, o.p.s. Zdeňkem Krejsou nové číslo 1/2018 SeniorPoint PRESSU.

   Toto číslo představuje právě zařízení Domov Matky Vojtěchy. Dále se v něm dočtete o připravované kampaní 100x jinak (výstava, koncert, putování… ke stému výročí založení Československého státu), sportovní akci Přeplav svůj La Manche, seznam akcí a výstav pořádaných zařízením, krátce například o Národním týdnu trénování paměti, či akci a filmu Život začíná po stovce.

   V kalendáři na leden je pozvánka na výstavu Bezpečně doma i v obci a výstavu fotografií jihočeských seniorů ze soutěže SENIORFOTO, 30. ledna, pozvání do FOTOPORADNY, na posezení s autory výstavy. V únorových akcích si přečteme o výstavě „Vyšívání“, akci s Ivanou Bečvářovou „Hrou za poznáním v každém věku“, seznamce „Lásky čas“. Na březen nabízí bulletin jarní výstavu, předání pomůcek Bez bariér II, trénování paměti, nebo také výzvu k brigádě.

   Nechybí nabídka výletů za kulturou do divadel jak pražských, tak divadla do Českých Budějovic, křížovka a soutěže o ceny. Bulletin vychází jak v tištěné podobě (s větším písmem), tak ve zvukové podobě, zejména pro ty, kteří již číst nemohou a mají možnost si nahrávku kde přehrát). Redakční rada je doplněná o dobrovolníky, o kresby se stará Jitka Sedlecká, korektury zajišťují manželé Schulzovi a zvukovou podobu má na starosti redaktor Českého rozhlasu Václav Malina.

   Na vaše nápady a podněty, příspěvky a fotografie se těší redakční rada. (prachatice@seniorpointy.cz). SeniorPoint PRESS je vydáván za finanční podpory města Prachatice, Jihočeského kraje a Ministerstva kultury.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist