Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vimperská korunová bulka 2018 na Hamajdě byl skvělý turnaj

 VIMPERK - 16. ledna 2018 - 9:15 - V sobotu 13. ledna započal ve vimperské restauraci Na Hamajdě marathon turnajů v bulce. U devíti  hracích stolů zasedlo 27 hráčů a z toho byly i 3 ženy.

 Z redakční pošty: Text - Milan Pešek, foto - Stanislav Hubáček

   Turnaj se hrál na 5 kol po 45 minutách. Na bezproblémový průběh hry dohlížel zkušený harcovník karetních turnajů pan Václav Korous z Prachatic. Hrála se korunová bulka a o konečném pořadí rozhodoval součet pořadí z jednotlivých kol a dále výše vyhraných peněz.

   Vítězem 2. ročníku obnovené Vimperské bulky se stal, a tím i obhájil loňské vítězství, René Šrůtek z Prachatic. 2. místo překvapivě obsadila Milada Blahoutová ze Lštění a na 3. místě se umístil Šimon Valeš ze Zátoně. Nejlepším hráčem z Vimperka se stal Karel Slivarich, který obsadil 11. místo.

   Turnaj pořádal a hodnotné ceny pro všechny účastníky soutěže zajistil pan Radek Tichý z Korkusovy Huti, kterému všichni hráči na závěr turnaje poděkovali. Poděkování za bezvadnou obsluhu a výborné pohoštění taktéž patří i zaměstnancům restaurace Na Hamajdě.

   Další prestižní turnaj se koná 17. února v kulturním domě v Malontech (prezentace od 12:00) a následující týden, tj. 24. února, v hotelu Bobík ve Volarech (začátek od 10:00).

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist