Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Tři klíče k poznání měst. Do soutěže jsou zapojeny Prachatice

 PRACHATICE - 15. ledna 2018 - 11:40 - Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska zorganizovalo soutěž „Tři klíče k poznání měst“, která bude probíhat období od 1. ledna do 15. července 2018 (celkem 196 dní).

 Z redakční pošty: Ing. Antonín Jurčo, odbor stavebně správní a regionálního rozvoje

   V soutěži se pomocí nápovědy ve formě tzv. klíčových slov hádá město, které je jimi charakteristické. Klíčová slova se postupně po časových intervalech odkrývají. Celkem jsou nabídnuty tři nápovědy – klíčová slova. Vyhraje soutěžící, který získá nejvíce bodů. Prachatice jsou rovněž zahrnuty mezi městy zařazenými do soutěže.

   Pro účast v soutěži je nutná registrace na internetových stránkách Sdružení historických sídel www.historickasidla.cz, kde jsou rovněž pravidla soutěže. Soutěžní „Klíčová slova“ se na stránkách soutěže zobrazují vždy na příslušný den, a to na dobu od 0:01 do 23:59 hodin.

   Bodování je založeno na času, který soutěžící potřeboval pro označení názvu města, které charakterizují daná „klíčová slova“. Podle obdržených bodů bude sestaven i následný žebříček všech soutěžících. Soutěž je hodnocena průběžně – na webových stránkách je zveřejňováno průběžné hodnocení, čili pořadí soutěžících dle obdržených bodů.

   Vyhodnocení s odměnami probíhá 1x měsíčně a na závěr celkové vyhodnocení. Průběžné pořadí se zveřejňuje na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se umístí na předních příčkách, budou zveřejněni na webových stránkách a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, svého osobního profilu nebo jiným vhodným způsobem.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist