Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vimperk žije! a Prostor Vimperk budou s vámi hledat Vimperk!

 VIMPERK - 12. ledna 2018 - 8:04 - Hledat se dají různé věci. Brýle, štěstí, prezident... Vimperk žije! a Prostor Vimperk budou hledat Vimperk. Co to znamená? Chceme veřejnými debatami rozproudit diskusi mezi lidmi o tom, jaké bychom chtěli město, ve kterém žijeme.

 Z redakční pošty: Jitka Schneiderová, Vimperk žije!
www.hledasevimperk.cz

   Chceme do debat zapojit mladé lidi prostřednictvím místních škol, zájmové skupiny, místní samosprávu, odbornou i širokou veřejnost.    Zapojení veřejnosti nám umožní lépe pochopit, jak hodnotí současný stav, jaké má potřeby a požadavky i obavy z budoucího vývoje. Může pomoct odhalit námitky, které se vezmou v úvahu dříve, než vyvolají konflikt.

   V neposlední řadě zapojení veřejnosti přispívá k větší sounáležitosti s místem, ve kterém žijeme. Co bude výsledkem? Věříme, že dobře prodiskutované zadání pro studie a projekty, které by město mohlo následně realizovat.

   Jako první lokalitu pro diskuzi jsme zvolili Areál letních sportů. Jedná se o místo s velkým potenciálem, kde se bude v současné době měnit nejbližší okolí (dostavba krytého bazénu, revitalizace ulice 1. máje, rekonstrukce atletického areálu).

   Více informací na úvodní přednášce 18. ledna 2018 v 19:00 v restauraci Hamajda, kde projekt oficiálně představíme. Současně se pokusíme podívat na Vimperk zvenčí očima architekta Ondřeje Beneše. Všichni jste srdečně zváni!


www.vimperkzije.cz

   Chceme Vimperákům nabídnout další pohled na dění v našem městě. Sešli jsme se jako lidé napříč politickými stranami, různého věku, s rozdílnými názory, ale s něčím, co nás spojuje. Tím něčím je vize Vimperka, kde slušnost a dobré vztahy jsou samozřejmostí. Vimperka, kde jsou aktivní lidé podporováni, a nikoli odrazováni. Vimperka, kde odlišný názor je nezbytným prvkem diskuze. Pojďme společně oživit Vimperk. Vimperk, kde lidé žijí spolu, ne vedle sebe.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist