Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 FOTO:  Zdobení stromečku pro zvířátka na Pekle v Netolicích

 NETOLICE - 11. ledna 2018 - 11:30 - V sobotu 6. ledna při jarním počasí vyrazila parta dospěláků a jejich dětí, včetně čtyřnohých miláčků, zdobit strom pro zvířátka na Peklo. Protože nás Paní Zima letos ještě šetří, nebyla možnost sáňkovat a bobovat. Vymyslela jsem tedy jinou zábavu.

 Z redakční pošty: Text - Václava Janota Vaníčková, foto - Václava Janota Vaníčková, Alexandra Vaníčková

   Poté, co jsme společně ozdobili strom, nadešel čas na hledání pěti pokladů. Dříve, než mohly začít děti tyto poklady hledat, musely splnit pět úkolů. Jejich nasazení bylo úžasné a navíc s úsměvem na tvářích.   Dospěláci se také nenechali zahanbit.

   Úkoly byly následující. První úkol - běž od dubu ke křížku. Druhý úkol - prolez a nedotkni se provázků. Třetí úkol - tref se tím, co najdeš, do stromu. Čtvrtý úkol - "kačákama" k perníčku. Pátý úkol - rozsviť svíčku u kapličky. A pak už hurá k pokladu!

   Troufám si napsat, že panovala velmi milá a láskyplná nálada. Děti dováděly a bavily se nad disciplínami mého dětství a bylo vidět, že to ještě funguje. Dospěláci fandili a zapojili se do úkolů. Celé odpoledne nám vyčarovalo úsměvy a spokojenost na tvářích, a to pro mě byla ta největší odměna.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist