Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Do nového roku  lásku, trpělivost a bezpečí. Nejen do Záblatí!

 ZÁBLATÍ - 7. ledna 2018 - 8:57 - Možná trochu se zpožděním, ale stále stojí za to si připomenout odevzdání dárků pánskému osazenstvu domova v Záblatí, který je pod Farní charitou Prachatice. Netoličtí jsou velice milí a trochu málo dali, aby i jiní měli krásné svátky :).

 Z redakční pošty: Vendy, Netolice

   Přijal nás pán, který je zaměstnancem už pěknou řádku let, jak jsem se později dozvěděla. Byl velice milý a pozval nás na čaj a na malé krátké popovídání.

   Přátelé moji, jsem bohatší o tak strašně moc! Jsem ráda, že mám svou práci a své zákaznice! Jsem ráda, že jdu do své práce s radostí a s pocitem, že má práce k něčemu je! Že se nemusím strachovat o své zdraví a v některých případech i o holý život! A tak obdivuji drobnou dívenku, která zde pracuje a i za to málo s pánem dělají svou práci s odpovědností, poctivostí a snad i radostí. 

   Klobouk dolů před vaší prací a držím palce vašemu nasazení a chuti měnit lidské životy i v době, kdy se zdá být vše ztraceno. I ten jeden z nejposlednějších zachráněných za to stojí.

   Všem, co pomohli a donesli drobnosti, děkuji (vše jsem předala :)). Zdravím do Záblatí a přeji do nového roku lásku, trpělivost a bezpečí!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist