Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Pozvánka na aktuální kulturu ve Strunkovicích nad Blanicí

 STRUNKOVICE NAD BLANICÍ - 6. ledna 2018 - 11:51 - Kamarády, přátele a vůbec všechny příznivce zve na aktuální kulturu ve Strunkovicích nad Blanicí starosta městysu Karel Matějka.

 Z redakční pošty: Městys Strunkovice nad Blanicí

   Především si vás dovoluji pozvat už na dnešní den, sobotu 6. ledna, do našeho kina ve Strunkovicích nad Blanicí. Členové divadelního spolku TYL z Netolic tu sehrají divadelní komedii „Silvestrovská překvapení“.

   Začátek v 19:00 hodin. Vstupné 70,- Kč. Výhodou je, že tak během jednoho týdne zažijete dvě silvestrovské oslavy, a to bez toho, aby vás bolela ráno hlava...

   V pátek 12. ledna od 19:00 hodin zase můžete v kině ve Strunkovicích nad Blanicí shlédnout zábavný pořad „Uršuloviny“. Jeho hlavní protagonistkou je první dáma humoru a majitelka nejnakažlivějšího smíchu na světě Uršula Kluková. Můžete se těšit na řadu humorných historek, vzpomínky na Miloslava Šimka, zábavné scénky a zpěv. S řadou evergreenů bude první dámě večera sekundovat Šimon Pečenka.

   Vstupné 100,- Kč (předprodej na Úřadu městyse, tel.: 388 327 109), 150,- Kč (na místě). Pro zájemce o vstupenky z Prachatic a okolí můžeme, po domluvě, zajistit jejich doručení do Prachatic.

   Velkou výhodou je, že se můžete po prvním dni volby prezidenta od srdce zasmát. Po druhém kole volby už nám do smíchu být nemusí. Proto přeji správnou volbu nejen pana prezidenta, ale i kulturních pořadů v letošním roce.

   Více informací o obou pořadech naleznete na http://www.strunkovicenadblanici.cz/kultura_akce.htm.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist