Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Předvánoční čas byl pro děti v Mateřské škole Skalka pestrý

 PRACHATICE - 29. prosince 2017 - 8:49 - Předvánoční čas si děti z prachatické Mateřské školy Skalka užily v radostné a pohodové náladě.

 Z redakční pošty: Text - Iva Smolenová, foto - Iva Smolenová, Lucka Jiráňová

   Začátkem prosince navštívili předškoláci vánoční výstavu seniorů, kde mohli vidět spoustu krásných výrobků. Čekání na čerta a Mikuláše si děti ukrátily v každé třídě po svém. Stavěly peklo, kreslily a nalepovaly Mikuláše, stříhaly čertí masky, vyráběly papírové řetězy nebo pekly společně s Růženkou a učitelkami čertíky z těsta. Odměnou jim byla nadílka od Mikuláše, který za nimi přišel i s čertem do mateřské školy.

   Dalším předvánočním zážitkem byla návštěva výstavy kostýmů z pohádky Z pekla štěstí, na kterou se děti vypravily do města. Nemalým překvapením byla odpolední vánoční pohádka v naší MŠ v podání divadla Zvoneček. Společné setkání s rodiči při vánočním cinkání na zahradě naší MŠ, zpívání koled, zapalování prskavek a pití vánočního čaje jen umocnilo radostné očekávání Vánoc. Hezkým zážitkem pro děti byl také koncert v ZUŠ.

   Děti radost z adventního času nejen prožívaly, ale také rozdávaly. V pečovatelském domově na Skalce potěšily všechny důchodce svým vystoupením a malým dárečkem. Adventní čas utekl jako voda a také pomohl zkrátit čekání na Ježíška.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist