Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Příběh o Marii, Josefovi a malém Ježíškovi ožil v Paraplíčku

 PRACHATICE - 28. prosince 2017 - 20:40 - Už jen pár dnů zbývalo do Štědrého dne a všechno muselo být slavnostní, krásné a kouzelné. Dopisy s přáním Ježíškovi dávno skřítci odnesli, bílý sníh přikryl krajinu nadýchanou peřinou a ve školce panovala sváteční nálada. Ježíšek se totiž k nám, do Paraplíčka, letos ohlásil s několikadenním předstihem.

 Z redakční pošty: Mirka Studená, MŠ Česká – Paraplíčko

   Děti z celé školky se sešly u rozsvíceného stromečku a netrpělivě čekaly na překvapení. To si pro ně připravili starší kamarádi z druhé třídy ZŠ Zlatá stezka a paní učitelky Strejčková a Urbánková.

   Příběh o Marii, Josefovi a malém Ježíškovi doprovázený vlastnoručně malovanými kulisami vyprávěli školáci překrásně. Koledy, které byly do vyprávění zakomponované, jsme si zazpívali všichni a po závěrečné písničce Veselé Vánoce nebral potlesk konce. Školáci se školáčky se ještě vzájemně obdarovali, popřáli si krásné vánoční svátky a stihli naplánovat další setkání na příští rok.

   Děti ze školy odešly, ty ze školky si uložily své dárky do šatny a než se usadily ke stolečkům, ozval se od vánočního stromku zvoneček. Ježíšek přinesl krásné dárky pro všechny děti z celé školky. Holčičky obdivovaly kočárky a stavebnici s kočičkou, kluky nejvíc zaujal bagr a také autodráha a všichni dohromady se nemohli dočkat, až se dárky rozdělí do všech tříd a druhý den si s nimi pohrají.

   Čas, zbývající do Štědrého dne, se nám zase o něco zkrátil a dopoledne dětem to nekonečné čekání na Ježíška zpříjemnilo.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist