Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vánoční dílnu měli v Mateřské škole Paraplíčko v Prachaticích

 PRACHATICE - 17. prosince 2017 - 10:34 - Jako každoročně v adventním čase jsme se u nás v Paraplíčku chtěli společně setkat, popovídat si a trochu pozapomenout na předvánoční ruch a shon. Letos jsme rodiče s dětmi pozvali na vánoční dílnu. Sešli jsme se ve středu 13. prosince odpoledne.

 Z redakční pošty: Text a foto - Mirka Studená, MŠ Česká - Paraplíčko

   Všechny příchozí vítaly koledy, svátečně vyzdobené třídy a vůně vanilky a hřebíčku. Ve druhé a třetí třídě připravily paní učitelky mnoho materiálu, nápadů a návodů na vánoční tvoření.

   Každý si chtěl domů odnést nějaký vlastní výrobek, proto se všichni s chutí pustili do práce. V rukou rodičů a prarodičů, za vydatné pomoci dětí, vznikaly překrásné svícny, vánoční ozdoby a přáníčka, andílci v ořechové skořápce nebo z papíru. Vařila se káva a čaj, ochutnávalo cukroví, vyměňovaly recepty a k práci si mnozí pobrukovali vánoční melodie společně s magnetofonem.

   Již za úplné tmy a spíš večer než v pozdním odpoledni jsme se rozcházeli nejen s přáním krásných Vánoc a s vlastnoručním výrobkem, ale také s pocitem příjemně a hlavně společně prožitých chvil.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist