Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Děti v MŠ Čkyně s královnou Zimou rozsvítily vánoční strom

 ČKYNĚ - 3. prosince 2017 - 10:34 - Nastalo jedno z nejkrásnějších období v roce - advent, příprava na vánoční svátky, čekání na Ježíška. V rodinách se rozsvítí první svíčka na adventním věnci, ve městech i obcích zazáří ozdobené vánoční stromy.

 Z redakční pošty: Mirka Kohoutová, MŠ Čkyně

   I v naší mateřské škole se na začátek adventu sešly děti se svými rodiči, sourozenci a příbuznými, aby pomohly královně Zimě rozsvítit vánoční strom na školní zahradě. Všichni si s sebou přinesli lampičky se světýlky a vydali se zahradou k ozdobenému stromu. Tam už je zpěvem vánoční písně uvítaly královna Zima a paní učitelka z MŠ. I děti ze všech tříd zazpívaly vánoční písně, přednesly básničky. Poté jsme všichni královně pomohli rozsvítit náš vánoční strom.

   Děti si nakreslily svá přání pro Ježíška, paní učitelky je navázaly na bílé balónky a vypustily do oblak. Nakonec nám členové dudáckého souboru ze Lčovic zahráli vánoční koledy, které jsme si s nimi zazpívali.

   Pro všechny, kteří se přišli podívat na rozsvícení našeho stromku,  připravily paní kuchařky teplý čaj a tradiční vánočku. Až do vánočních svátků nás každé ráno bude na naší školní zahradě vítat krásně osvícený stromek. Krásné vánoční svátky!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist