Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Ohlédnutí za desetiletím pěveckého sboru Radostné přátelství

 PRACHATICE - 28. listopadu 2017 - 17:17 - V Zimní zahradě Městského úřadu v Prachaticích probíhá od 16. října do 30. listopadu výstava dokumentů a fotografií, shrnující práci seniorského pěveckého sboru Radostné přátelství v uplynulých 10 letech. Srdečně vás na ni zveme!

Z redakční pošty: Za Radostné přátelství Emilie Popielová, autorem fotografií z výstavy je Zdeněk Přibyl

   Za toto období pěvecký sbor vystřídal na 50 nejrůznějších míst v Prachaticích i mimo ně. Na mnohá místa se vrací opakovaně.

   Základem jeho repertoáru jsou české lidové písně s tematickým zaměřením na nejrůznější příležitosti - Velikonoce, Vánoce, country benefice. Jiné jsou pak programy do domovů seniorů, pro domovskou seniorskou organizaci.

   Daří se nám reprezentovat naše město i jinde – v Českých Budějovicích na HOBBY a Seniorské písni, v Praze, v Plzni a na dalších místech.   Prostřednictvím grantů máme v naší zájmové činnosti podporu Města Prachatice.

   Za 10 let odvedlo Radostné přátelství 196 vystoupení – v průměru 20 vystoupení za rok. V docela nedávné době to bylo například 22. listopadu vystoupení na vernisáži vánoční výstavy výrobků prachatických seniorů v Muzeu české loutky a cirkusu. Brzy nás bude čekat 5. prosince program pro klienty Domova seniorů Mistra Křišťana v Prachaticích a poté předvánoční a vánoční koledování.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist