Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Notování (si) s operou a nejen se sólisty Jihočeského divadla

 PRACHATICE - 27. listopadu 2017 - 11:17 - Letošní Hudební podzim jsme 21. listopadu zakončili s našimi již stálými hudebními partnery z Jihočeského divadla v Českých Budějovicích.

 Z redakční pošty: Ludmila Bicanová, zástupkyně ředitelky MěK Prachatice

   Sólisté opery Ivana Hošpesová, Romana Strnadová, Alexandr Beň a Mikoláš Troup pod vedením dramaturga Františka Řihouta potěšili svým nádherným zpěvem a vystoupením všechny návštěvníky Domova seniorů Mistra Křišťana, kterých bylo bezmála 120. Toto rekordní číslo je příkladem toho, jak velice se každoročně na sólisty opery těší.

   Prostory domova seniorů se rozezvučily operami známých autorů, jako jsou například Josef Dvořák, Leoš Janáček, Antonio Vivaldi, Bedřich Smetana, Wolfgang Amadeus Mozart a mnozí další.

   Ředitelka Městské knihovny Prachatice Hana Mrázová v závěru poděkovala nejen všem účinkujícím, návštěvníkům, Domovu seniorů Mistra Křišťana, ale i členům Seniorské občanské společnosti Prachatice, z.s., za celoroční perfektní spolupráci. A nechybělo ani milé popřání krásných a poklidných vánočních svátků a do roku 2018 hlavně zdraví, štěstí a pohodu.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist