Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vimperská pohodová neděle: Lépe se poznat a podporovat se

 VIMPERK - 22. listopadu 2017 - 15:00 - Pohodová neděle, jako přehlídka a propagace vimperských podnikatelů a obchůdků, se bude konat 26. listopadu od 14:00 až do večera ve vimperské Cihelně. Akce je určena pro širokou veřejnost Vimperska a okolí.

 Z redakční pošty: Za Vimpersko a vimperské podnikatele Věra Vávra

   Záměrem přehlídky vimperských obchodů, podnikatelů, firem a výrobců
je nejenom poskytnout možnost nakoupit si vánoční dárky, ale především ukázat, co ve Vimperku všechno máme a umíme, seznámit podnikatele navzájem a společně strávit pěkné odpoledne.   Přehlídka. Celkem devět vimperských firem představí své oblečení ve třech přehlídkových blocích v předsálí Cihelny. Předvádět budou studentky a dva studenti oboru Modelářství a návrhářství oděvů ze SOŠ Třeboň. Hochy z Třeboně doplní kluci z Vimperka :)

  Tržiště. V sále bude celkem 25 stolů – stánků. Tady se budou prodávat nejrůznější věci z vimperských obchodů. Uprostřed sálu bude kavárna. Ke kávě přijdou vhod palačinky a zákusky. Na pódiu bude dětský koutek. Limonáda, pivo a další drinky v předsálí na baru.

   Náš cíl? Aby se podnikatelé ve Vimperku mezi sebou lépe poznali a ukázali si, co mohou jeden pro druhého udělat. Každý z nás může podpořit nebo poznat místní firmu. Pohodová neděle je tu pro nás, abychom se mohli jako Vimperští navzájem podporovat.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist