Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Devátý ročník Setkání bez hranic bude opět v Národním domě

 DUB/PRACHATICE - 13. listopadu 2017 - 16:10 - Vážení přátelé a příznivci centra STROOM DUB o.p.s., srdečně vás všechny zveme na 9. ročník Setkání bez hranic, který se bude konat ve středu 15. listopadu v sále Národního domu v Prachaticích.

 Z redakční pošty: Pracovníci Stroom Dub, o.p.s.

   Letos to bude na téma "Není film jako film" (které jste si sami zvolili). Čeká na vás bohatý program a samozřejmě soutěžní klání o zajímavé ceny.

   V porotě se opět můžete těšit na zajímavé hosty. Naši akci se rozhodli podpořit první česká Popelka Eva Hrušková a samozřejmě přijede s manželem Janem Přeučilem. Větší odborníky a profesionály jsme si nemohli přát. Ale to ještě není všechno! Ještě se na vás těší Standa Hložek, který se podílel na hudebních doprovodech k několika filmům. A také vám zazpívá k poslechu a hlavně k tanci.

   Další bohatý doprovodný program bude následovat. Jen malá ochutnávka - Prachatický klarinetový soubor, míchané nápoje, tetování, prezentace výrobků atd.

   Prostě je toho moc, tak neváhejte a přijďte se podívat hlavně na to, co dokáží lidi, kteří prý jsou trochu jiní... Móóc se na vás těšíme!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist