Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Sbírka Bílá pastelka našla podporu, další akce se připravují

 PRACHATICE/VIMPERK - 22. října 2017 - 9:00 - V minulých říjnových dnech probíhala na celém území České republiky tradiční podzimní sbírka Bílá pastelka. I ve Vimperku a Prachaticích jste měli možnost potkat dvojice v bílých tričkách nabízející bílou pastelku.

 Z redakční pošty: Za SONS - Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých - Ivana Stránská a Petra Rychecká

   Po dlouhých přípravách a přání, aby bylo pěkné počasí, nastal očekávaný den. Naši dobrovolníci v bílých tričkách a s kasičkami se vydali do ulic Vimperka a Prachatic. Pomáhali nám jak studenti z vimperského gymnázia a prachatické VOŠ sociální, tak i naši členové. Lidé prý byli vstřícní a rádi přispěli a dostali pastelku nebo kalendářík.

   A kolik se vlastně vybralo? Ve vimperku to bylo 4 540 korun, v Prachaticích 6 140 korun, celkem tedy 10 680 korun. Tyto prostředky budou použity na služby pro zrakově postižené, pro naše aktivity - počítačová školení, besedy a přednášky a kulturní akce. Všem, co přispěli, bychoch tímto chtěly moc poděkovat.

   Zároveň bychom chtěly informovat veřejnost o našich akcích, které se již brzy uskuteční. Bude to Den otevřených dveří v naší vimperské pobočce a projekt Braňte se, proti tzv. šmejdům.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist