Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Rodinná soutěž Portusu pro soutěživé: Co na to Prachatičtí?

 PRACHATICE - 11. října 2017 - 16:34 - Portus Prachatice zve všechny prachatické občany se soutěživým duchem porovnat své vědomosti, důvtip a taktické myšlení v rodinné soutěži Co na to Prachatičtí? Sestavte rodinný tým a nezapomeňte se do 13. října přihlásit!

 Z redakční pošty: Za Portus Prachatice o.p.s. Jitka Kotrbová, PR oddělení

   Akci pořádá jedno ze zařízení Portusu - Nízkoprahový klub pro děti a mládež – Klub I.P. - dne 17. října od 15::00 hodin ve Starokasárenské 192 v Prachaticích.

   Soutěž je reminiscencí na známou televizní soutěž a je určena rodinným týmům, které budou soutěžit v důvtipu a taktickém myšlení. „Soutěžící dostanou zapeklité otázky a budou hledat takové odpovědi, které byly ostatními uvedeny nejčastěji. Čím častější odpověď soutěžící uvede, tím víc získá jeho team bodů,“ přibližuje soutěž Hana Bártová, jedna z členů pořadatelského týmu NZDM Klub I.P.

   Hraje se o volné rodinné vstupné do vědeckého zábavního centra Techmánie v Plzni, do Hopsária v Českých Budějovicích a do Funparku Panda v Českých Budějovicích.

   Soutěžní tým je třeba předem přihlásit na emailu klubip@portusprachatice.cz nebo na telefonním čísle: 723 206 051 a to nejpozději do 13.10.2017.

   Na soutěžící i jejich fanoušky se těšíme v úterý 17. října v 15:00 hodin ve Starokasárenské 192 v Prachaticích (prostory RC Sluníčko). Bližší informace o akci: Hana Bártová, DiS., NZDM – Klub I.P. Kontakty: e-mail: klubip@portusprachatice.cz, www.portusprachatice.cz, propagace@portusprachatice.cz

NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ KLUB I.P.

   Klub I.P. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. je sociální služba pro děti a mladé dospělé od 6 do 20 let z Prachatic a okolí. Návštěva klubu je zcela zdarma, může probíhat i anonymně, funguje na základě dobrovolnosti, vzájemného respektu a naprosté rovnosti.
Posláním Klubu I.P. je poskytovat podporu, pomoc, informace, bezpečný prostor a možnost smysluplného trávení volného času, dětem a mladým lidem od 6 – 20 let, kteří jsou vystaveni sociálním nástrahám a náročnému životnímu období.
Motto: Skrze pomoc nepotřebovat Pomoc = INDEPENDENT PEOPLE

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist