Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Městská knihovna ve Volarech se připojila k Týdnu knihoven

 VOLARY - 3. října 2017 - 15:29 - Městská knihovna Volary se tradičně připojila k Týdnu knihoven, jehož už 21. ročník na říjen pro celou republiku vyhlásila Sekce veřejných knihoven SKIP, a nabízí v týdnu od 2. do 8. října zajímavé pořady. Podívejme se, co nás ještě může čekat.

 Z redakční pošty: Ladislav Beran, Volary

   V úterý 3. 10. „Komiksový workshop“ – workshop povede komiksový scénárista Daniel Vydra, provázet ho budou kresby ilustrátorky Markéty Vydrové. Akce proběhne ve spolupráci se ZŠ Volary.

   Ve středu 4. 10. v 17:00 oceníme výherce soutěže „PRÁZDNINOVÁ BUBLINOMÁNIE“. NEJVTIPNĚJŠÍ KOMIKSOVOU BUBLINU na téma PRÁZDNINY vyrobili: Anička Fistrová, Kateřina Zvonková, Michaela Štancová a Stanislav Harant.

   V pátek 6. 10. od 10:00 „Čím budu, až vyrostu?“ - pokračování 4. ročníku projektu „Včelka Mája čte dětem“. Akce proběhne ve spolupráci s MŠ Volary.

   V pátek 6. 10. od 17:00 se koná v konferenční místnosti Městského hotelu Bobík beseda LABYRINT ZÁHAD - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska se spisovatelem, záhadologem a scénáristou PhDr.  Arnoštem Vašíčkem. Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace…

   V úterý 10. 10. a v pátek 20. 10. „Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka“ 2017/2018.

   Projekt na podporu čtenářské gramotnosti - cílem je rozvoj čtenářských návyků žáků již od prvního ročníku školní docházky. V letošním roce se naše knihovna zapojí do tohoto projektu již pošesté. Návštěvy prvňáčků budou probíhat od října do konce května. Během nich se seznámí s provozem a prostředím knihovny, s nabídkou knížek a také se budeme snažit přiblížit dětem knihovnu jako místo, které slouží nejen k půjčování knih. Akce proběhne ve spolupráci se žáky prvních tříd ZŠ Volary.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist