Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Den otevřených dveří v zařízeních prachatického Portusu zve

 PRACHATICE - 30. září 29017 - 11:34 - Pomyslné, ale i ty opravdové dveře, otevřou ve středu 4. října v Portusu Prachatice o.p.s. na Velkém náměstí v Prachaticích tři zařízení poskytující sociální služby.

 Z redakční pošty: Za Portus Prachatice, o.p.s., Jitka Kotrbová, PR oddělení

   Na zájemce z řad odborné i laické veřejnosti se těší pracovníci SASRD Rodinka (Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi), Krizového centra a Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Klub I.P. Akce se koná v rámci celostátního Týdne sociálních služeb. "Pracovníci v rámci Dne otevřených dveří představí svá zařízení, služby, aktuální projekty, zodpoví i dotazy návštěvníků," upřesňuje Hana Bártová z NZDM Klubu I.P.

   Od 10:00 do 12:00 vé dveře všem zájemcům doširoka rozevřou pracovníci v Krizovém centru a v SASRD Rodinka v 1. patře.
Poté od 13:00 až do 15:00 se neváhejte vydat o patro výše do „nízkoprahu“ - Klubu I.P., klubu nezávislých lidí. Krizové centrum bude otevřené také odpoledne od 13:00 do 15:00.

   Týden sociálních služeb je celostátní akcí a koná se již podeváté. Hlavním cílem je podle slov Jiřího Horeckého, prezidenta APSS ČR, „...akcentování a zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti každé moderní společnosti, tj. každé společnosti, pro kterou je důležitý důstojný život a integrace všech skupin jejích obyvatel.“

   Portus Prachatice, o.p.s. je jedním z více než 2000 poskytovatelů sociálních služeb, kteří poskytují své služby přibližně 700 000 klientům na celém území České republiky. Portus Prachatice, o.p.s. pomáhá řešit nepříznivou situaci klientům především z prachatického regionu již jedenáct let.

   Zásadní je dodržování principů anonymního přístupu (pokud si to klient a situace vyžaduje), lidské důstojnosti a zachování soběstačnosti. Pracovníci Portusu jsou profesionály, kteří se neustále v oboru vzdělávají tak, aby mohli svým klientům nabízet kvalitní a empatický přístup.
Bližší informace o akci: Hana Bártová, DiS., sociální pracovnice
E-mail: klubip@portusprachatice.cz.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist